0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

[email protected]

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Eşya Taşıma

Çorlu Eşya Taşıma

Çorlu Eşya Taşıma

Firmamız Türkiye’de parça ev eşyası taşımacılığı hizmetini profesyonel olarak sunan ilk nakliye firması olup günümüzde bu hizmeti devam ettiren tek nakliye firmasıdır. 

Sektörde çok fazla sayıda nakliye firması parça eşya taşıma hizmeti verdiğini iddia etse de abartısız bu firmaların %90’ından fazlası eşyalarınızı kendi araçları ile değil de taşeron firmalara taşıtmaktadır. Dolayısıyla böyle bir durumda yaşayabileceğiniz mağduriyetlerde karşınızda bir muhattap bulamazsınız.

Parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda kullanılmayan eşyaların yazlıklara gönderilmesi, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası veya bir evin belli bir bölümünün taşınması şeklinde olabilir. Parça taşımacılıkta en önemli konu eşyaların ekonomik taşınmasıdır. Bir kamyonu dolduramayacak kadar eşyalar için yüklü miktarda ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Güvenilir Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Firmamız genelde tüm Türkiye geneline parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz eşyalarınızı kendi araçlarımız ile taşımamız gelmektedir. Yine sizlere iş bitimi ödeme garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı teslim alırken ödemenizi yapıyorsunuz. Ülkemizde maalesef birçok firma eşyayı ilk adreste teslim aldıktan sonra ödemenin yarısını yada tamamını talep etmekte ve sonrasında başka firmaya yada kamyonculara vererek eşyalarınızı göndermekte. Teslim aldığınızda eşyalarınızda hasarların meydana geldiğini gördüğünüzde o dakikadan sonra herhangi bir hak talep edemiyorsunuz.