0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Nakliyat sektörünün Çorlu ’da sizlere güvenilir taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunan firmamız Yeginler Evden Eve Nakliyat her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Nakliyat sektöründe özellikle son yıllarda hızla aktif olan ve günümüzde neredeyse zorunlu hale gelen sigortalı taşımacılık hizmeti oldukça önemli bir hizmettir. Sigortalı taşımacılık hizmeti vermeyen firmalar artık vatandaşlar tarafından çok fazla tercih edilmemektedir. Bu yüzden sigortalı taşımacılık hizmetini önceden vermeyen firmalarda artık hizmetlerinde sunmaya başlamıştır. Yeginler Evden Eve Nakliyat olarak faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlere her taşıma hizmetimizde sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Böylelikle taşıma sırasında eşyalarınız firmamız güvencesinde olacaktır.

Sigortalı Nakliye Şirketi

Sigortalı nakliye hizmeti her zaman sektörün önemli hizmetlerinden bir tanesi olmuştur. Bunun nedeni ise taşıyacak olduğunuz eşyaların değerinin fazla olmasıdır. İnsanlar eşyalarına taşıma sırasında zarar gelmesini hiç istemezler. Eşyalara zarar gelmeyeceğini sözlü olarak bildirmekte asla kimseyi tatmin etmez. Bu yüzden sigorta poliçesi hazırlayarak müşterilerinize sigortalı nakliye hizmeti verebilirsiniz. Yeginler Evden Eve Nakliyat olarak taşıma hizmeti vermeden önce eşyaların bulunduğu yere gidip keşif yapmaktayız eşyaları inceleyip herhangi bir hasar var ise not alıp poliçemizi hazırlamaktayız. Taşıma günü poliçeyi getirip eşya sahibine okutarak imzaları atıp bir nüshasını müşteriye vermekteyiz. Böylece sunduğumuz bütün taşıma hizmetleri tamamen güvenilir şekilde gerçekleşmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Çorlu'da sizlere sunduğumuz bütün taşıma hizmetlerinde sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Artık günümüzde neredeyse zorunlu hizmetlerden bir tanesi olan sigortalı nakliyat hizmetini ilk faaliyete geçtiğimiz günden beri aksatmadan sizlere sunan firmamız Çorlu’da en güvenilir nakliyat firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Sigortalı nakliyat hizmetinde güvenle tercih edebileceğiniz firmamızdan kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Güvenilir Sigortalı Taşıma Hizmeti

Güvenilir sigortalı taşıma hizmeti veren firmalar sektörde daima daha çok tercih edilen firmalar olmuştur. Sigortalı taşıma hizmeti sayesinde taşıma hizmeti verirken eşyalara bir zarar gelirse zarar firma tarafından karşılanacağı için müşteriler sigortalı taşıma hizmeti veren firmaları daha fazla tercih etmektedir. Bu sayede mağdur olmadan eşya taşıma hizmeti almaktadırlar. Firmamızdan kusursuz ve güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.