0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Nakliye Firması

Çorlu Nakliye Firması

Çorlu Nakliye Firması

Nakliyat sektörü içerisinde her türlü taşımacılığı barındıran çok geniş bir hizmet alanıdır. En bilinen taşımacılık hizmeti şüphesiz evden eve nakliyat olur. Geçmişten bu yana amatörce yapılan, zaman geçtikçe profesyonelleşen sektör, çoğalan nakliyat firmaları ile birlikte taşımacılığın geliştiğini söylemek yanlış olmaz.

İnsanların ev ve iş yerlerini taşımak için verdiği uğraşı kolaylaştıran evden eve nakliye firmaları, her aşamada deneyimli personel kadrosu ile hareket ediyor. Taşımanın ağır olan yükü eşyaları ambalajlamak, kategorize etmek, kırılacak eşya ayrımı yapmak ev sahiplerine taşıma stresi yaşatır. Oysaki yeni nesil evden eve taşımacılık şirketleri, eşya paketleme işini de üstlenerek ev sahiplerine tam kapasite bir hizmet veriyor.

Şirketlerin hizmet skalası eşya paketleme veya ev taşıma ile sınırlı değil elbette. Zira ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, tekstil taşımacılığı taşımacılık şirketlerinin hizmetleri arasında yerini alıyor.  Çorlu nakliyat anlamında eşsiz seçeneklerle dolu bir şehirdir. Bizzat firmamız, nakliyat firmaları arasından sıyrılarak geniş hizmet yelpazesiyle şehir halkına hizmet veriyor. Üstelik şehirlerarası nakliyat seçenekleriyle birlikte, şehir içinde ve dışında kapsamlı bir hizmet veriyor.