0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Yeginler Evden Eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin en kaliteli hizmeti alabilmesi için uygun fiyat seçeneği sunuyoruz. Firmamız bir noktadan aldığı eşyalarınızı şehir içinde başka bir noktaya taşıması sırasında en doğru ve güvenli yöntemi uygulayarak hizmeti gerçekleştirir.

Firmamızdan aldığınız hizmetin kalitesi hem bütçenizi hem de siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye yetecektir. Eğer ki nakliyat için karar vermişseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim adreslerimiz müşterilerimize 7/24 açıktır. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğiniz takdirde gerekli bilgiler alınır ve daha sonrasında nakliyat hizmeti de gerçekleştirilmiş olacaktır. Bize ulaşmanız halinde eksperlerimiz evinizi ya da nakliyenin yapılacağı yeri incelemeye gelecektir.

Eksper ekiplerimizin incelemesinin amacı eşyanın durumunu öğrenmektir. Hassasiyet derecesi, evin konumu, eşyanın büyüklüğü gibi birçok faktör değerlendirildikten sonra taşıma planlaması yapılır.

Şehir içi Nakliyatta Doğru Hizmet

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sonrasında nakliye için gerekli olan her türlü koşulla yerine getirilecektir. Eksper raporu sonucuna göre nakliye aracının büyüklüğü ve eşyaların taşınma şekli belli olur. Bu hizmet esnasında sigortalı taşımacılık için gerekli olan belgelerin imzalanması gerçekleştirilir.

Yeginler Evden Eve nakliyat olarak bizim için her müşterimiz değerli ve önemlidir. Bu önemin farkında olduğumuz içinde her müşterimize aynı kalitede hizmet verilebilmektedir.

Eşyalarınız Bizim İçin Değerlidir

İnsanlar yıllar içerisinde kazandıkları paraların bir miktarını evlerinde kendi konforları ve zevkleri için kullanırlar. Dolayısıyla burada alınan eşyaların hepsi onlar için kıymetlidir. Bizlerde firma olarak sizin üzerine düştüğünüz eşyalarınızı en az sizler kadar koruyor ve destek oluyoruz. Firmamız verdiği hizmet boyunca size her şekilde garanti verir. Sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecek zarar görmüş olsa da zararınız karşılanacaktır.

Şehir içi Nakliye Hizmetimiz

Firmamız bünyesinde hizmet veren araçlarımızın tamamı kapalı kasalıdır. Bu da zorlu hava koşullarında bile eşyalarınıza zarar gelmesini engeller. Firma olarak amacımız en kısa sürede taşımacılık hizmetinizi gerçekleştirmek. Hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve şehir içi nakliyat fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.