0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çerkezköy Asansörlü Nakliyat Firması

Çerkezköy Asansörlü Nakliyat Firması

Çerkezköy Asansörlü Nakliyat Firması

Evden eve taşıma hizmetinde Nakliyat asansörleri güvenlik ve pratiklik açısından en önemli unsurdur. Bunun sebebi maliyeti düşük olduğu için ve aşırı insan gücünün kullanılmasını gerektirmediği içindir.

Şehirler arası asansörlü nakliyecilik hizmeti kurulumu,  evinizi taşımaya başlamadan önce  evinizin ön yada arka cephesinde bir balkon yada pencereye dayatılarak kurulumu yapılır. Kurulumu tamamlandıktan sonrasında evinizin eşyaları, asansörün üzerine konularak aşağıdaki personelimiz tarafınca aşağıya çekilir ve nakliye kamyonunun içerisine koyulur.

Türkiye’nin hangi şehrinde asansörlü evden eve nakliyat daha fazla gelişmiş ve yaygınlaşmıştır diye sorsanız. Cevabım Çorlu olurdu. 

Asansörlü nakliyatın gelişmesinin nedenini çok katlı binaların olması olarak görmüyorum. Bunun nedeni sektörün çok rekabetçi bir yapısının bulunmasıdır. Farklılaşmak isteyen, rekabeti biraz daha kendi lehine çevirmek isteyen firmalar asansörlü nakliyat hizmetini şehre getirmişlerdir. Çorlu evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar açısından kaliteli hizmetin ülkenin diğer şehirlerindeki hizmetten daha iyi olduğu bir şehirdir.