0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal taşımacılık nakliye sektöründe uygulanan hizmetlerden biridir. Kurum nakliye hizmet içeriği, nakliye tedbirleri ve taşıma süresi farklıdır. Ev taşıma ofis taşıma gibi taşımacılık hizmetlerinden farkı kurum ve şirketlerin taşınmasıdır. Elektrik ve elektronik eşyalar, Ofis ve büro malzemeleri, bozulabilir hassas kırılır eşyalar bulunur. Ayrıca dolap, evrak ve arşiv gibi çok kapsamlı ve özen gerektiren eşyaların taşıması gerçekleştirilir. Bunlar için Yeginler Evden Eve Nakliye şirketi olarak özel geliştirdiğimiz nakliye aracı mevcuttur.

Kurum Taşıma Firmasında Aranan Kriterler

Kurum taşıma işlemlerini gerçekleştiren nakliye şirketlerinde aranan kriterler ve özellikler nelerdir? Hangi aşamalarda ve nasıl taşıma özelliklerine haiz olmaları gerekir? Yeginler Evden Eve Nakliye şirketimizin her nakliye işleminde uyguladığı ve sektörde bir kriter haline gelmesi gereken özellikler sizler için aşağıda derledik.

  • Resmi nakliye şirketi olması gerekir.
  • Kendi logolu araçları ile taşımayı gerçekleştirmelidir.
  • Nakliye personelleri sigortalı ve maaşlı olmalıdır.
  • Gerekli iş güvenliği tedbirlerine uymalıdır.
  • Yazılı sigorta sözleşmeli şekilde yapılmalı.
  • Eşyaların ve Ekipmanların zarar görmemesi için tedbirler almalıdır.
  • Belirlenen zamanda taşımayı gerçekleştirmelidir.
  • Nakliye hizmeti aksamadan tamamlanmalıdır.
  • İşlem sonunda Fatura kesmeli ve ödemesini ortalama bir ay içinde almayı kabul etmelidir.

Kurum Taşıma Çeşitleri

Kurum taşıma çeşitliliği mevcuttur. Günümüzde Devlet binaları ve kamu binaları gibi ofislerin taşıması gerçekleştirilir. Aynı zamanda kamu binaları dışında özel teşebbüslerin kurmuş olduğu bina ve işyeri şirket firma veya fabrika tesis gibi yapıların taşıması da yapılır. Dolaysıyla kurumsal taşımacılık hizmet çeşitliliğinin uygulandığı kurum taşımacılığı hizmetini iki ana başlık altında belirtebiliriz.

Kamu Kurumu Taşımacılığı

Kurum nakliye işlemlerinden biri olan Kamu kurumu taşımacılığı hizmet sektörüdür. Hizmeti en iyi sunan Yeginler Evden Eve Nakliyat şirketimiz kamu yararına her türlü tedbiri alır ve uygular. Eşyaların, ekip ve ekipmanların nakliye sürecinde zarara uğramaması adına sigortalı taşıma sözleşmesi düzenler. Alanında uzman nakliye personelleri ile birlikte taşınmanın her aşamasında titizlikle ve dikkatlice nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Taşıması gerçekleştirdiğimiz kamu kurum ve kuruluşların örnek listesini aşağıda belirtiyoruz.

Özel Kurum Taşımacılığı

Özel kurum taşımacılığı hizmeti de kurum nakliye hizmet çeşitlerinden biridir. Aynı hassasiyet ve özveri ile gerçekleştirilen nakliye işlemlerinin her aşamasında güvenlik tedbirleri uygulanır. İş güvenliğinin yanında gizlilik ve müşteri memnuniyet odalı çalışmalar sunarız. Bunların başında asansörlü nakliye hizmeti gelir. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile özel olarak eşyalar korunur.