0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Yeginler Evde Eve Nakliyat olarak hizmet verdiğimiz alanlardan biri de Fuar Taşımacılığıdır.

Dijital cihazlar, paneller veya metal malzemeleri profesyonel bir şekilde paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde yüklerin zarar görme riski bulunmamaktadır. Gösteri merkezlerinde bulunan malzemeler, kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Ayrıca firmamız ses sistemleri içinde kutulama desteği sunmaktadır. Fuar taşımacılığı hizmetleri sadece üstü kapalı olan kamyon veya kamyonetler ile verilmektedir. Bu sayede sevkiyat güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Bu işlemler ile birlikte şirketimiz 24 saat size hizmet vermektedir. Eşyalarınızın söküm, kurulum işlemleri tamamen bize aittir. Fuar nakliye ve taşıma işlemleri için bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigortalı Fuar Taşıma Hizmetleri

Fuarların kurulması için kullanılan malzemeler maddi açıdan oldukça pahalıdır. Özellikle de ses sistemleri eşya gösteri panelleri çok değerli eşyaların başında yer almaktadır. Firmamız ise taşıma işlemlerini tamamen sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Fuar taşımacılığı için kullanılan tüm araç modelleri kaskolu ve trafik sigortalıdır. Ancak firmamız yüklere özel olarak bir sigorta daha yaparak müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız talep edilen tüm il ve ilçelere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler ise, nakliyesi gerçekleştirilmesi düşünülen yükleri incelemekte ve daha sonra sigorta poliçesi hazırlamaktadır. Ayrıca  değerli olan eşyalar sadece kurumsal taşımacılık hizmetlerinde kullanılan özel kamyonlar ile yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Fuar Taşıma

Bilindiği üzere fuar alanları yüzlerce stand veya sergilenmek üzere orada bulundurulan mekanik eşyalara sahip olabilmektedir. Dolayısıyla fuar taşıma işlemlerinde belirli bir deneyim şarttır. Çünkü oldukça farklı kalemde eşyanın bir arada başka bir noktaya ulaştırılması gerekebilmektedir. Bunun sağlanması için ancak yeterli sayıda personel ve teknolojik ekipmana sahip olmak gerekir. Siz değerli müşterilerimiz için tam donanımlı bir şekilde hizmete hazır olan firmamız bu yönde gelişebilecek tüm talepleri karşılayacak oranda yüksek kapasiteli araçlar ve personele sahiptir. En uygun fiyat seçeneklerinin ve hizmet detaylarımız ile ilgili olarak bilgi almak üzere bizleri 7/24 telefonlarımızdan veya diğer iletişim kanallarında arayabilirsiniz