0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Marangozlu Nakliyat

Marangozlu Nakliyat

Marangozlu nakliyat son yıllarda sektöre getirilen yenilikler arasında yer almakta ve Yeginler Evden Eve Nakliyat olarak firmamız sahip olduğu modern asansör sistemleri ile hizmet vermektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde çok yüksek binalarda oturuyor olsanız dahi bunun sorun olmamasını portatif asansör sistemlerimiz ile sağlamaktayız. Firmamızın sunduğu bu hizmet ile eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturulmakta ve taşınma sırasında zarar görmesi önlenmektedir. Eşyaların toplanmasının ve nakliyat için hazırlanmasının ardından asansör sistemlerimiz ile araçlara almaktayız. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör kullanmaya devam etmekteyiz.

Nakliyat hizmetinde portatif yük asansörlerimizi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Bu sayede de firmamıza gelen taleplerde artmaya devam etmekte bizlerde 7/24 şevkle kesintisiz olarak çalışmaktayız. Sahip olduğumuz özel asansör sistemleri ile rezidans ve plaza gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişiler içinde taşınmanın sorun olmasını önlemekteyiz.

Marangozlu Nakliyat Fiyatları

Marangozlu nakliyat hizmetimiz ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturuyor olmamızın yanında bu hizmet için ayrıca bir ücret de talep etmemekteyiz. Evinizin veya ofisinizin taşınması için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde fiyat teklifini sunmak için adresinize gelen ekibimiz üst katlarda oturuyor olmanız halinde oluşturulacak taşınma planının içine asansör sistemini de koymaktayız. Uygun olduğunuz gün içinde de belirlenen saatler arasında taşınma gerçekleştirilmektedir. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için önlem almaktayız. Portatif yük asansörü kullanıyor olmamız ile nakliyat süresinin kısalmasını sağlamakta ve yaşanan taşınma sürecinin de kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Marangozlu nakliyat hizmetimizi ile bina sakinleri ile sorun yaşamadan taşınmanız mümkün olmakla birlikte maalesef her binanın yapısının portatif asansör sistemi kurulmasına uygun olmadığı görülmektedir. Çorlu merkezli firmamız şehrimizin bütün ilçelerinde yaşayan kişilerin bina yapılarının uygun olması halinde asansörlü nakliyat hizmetimiz ile sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktadır. Firmamız için eşyaların güvenliği birinci önceliktir bunun içinde hava şartlarının uygun olmadığı aşırı rüzgarlı günlerde nakliyat ertelenmekte rüzgarın olmadığı gün yapılmaktadır. Firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.