0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

[email protected]

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Şehir İçi Ev Taşıma

Çorlu Şehir İçi Ev Taşıma

Çorlu Şehir İçi Ev Taşıma

Şehir içi nakliyat, yaşamımızda farklı sebeplerden dolayı yaşadığımız yeri değiştirmemiz gerekebilir. Öğrenci olarak okuyacağımız yere gitmemiz gerekebilir ve profesyoneller olarak iş yerimizin konumuna göre uyum sağlamamız gerekebilir. Gitmek zorunda olduğumuz mekanlara uzak olmak ise çeşitli zorluklara neden olur. Böyle bir durumda taşınma kararı almak en doğru şey olacaktır. 

Taşınmaya yönelik en önemli noktalardan biri de taşınacak olan eşyaların zarar görmemiş olmasıdır. Şehir içinde evden eve taşımacılık yapmak isteyen herkes seçtikleri şirket ile iletişime geçerek ücretsiz keşif fırsatından faydalanabilir ve eşyalarınızın nasıl ve ne zaman nakledileceği, en ucuz nakliye maliyetleri konusunda detaylı olarak bilgi alabilirler.

Şehir içi taşımacılık, insanların çeşitli nedenlerle kendi yerleşim yerlerinde yaptıkları sabit taşımacılık işidir. Bu, daireden daireye ve ofisten işyerine yapılabilir ve yalnızca şirketin kapasitesine ve ekipmanına bağlıdır. Şehir içi taşımacılıkta taşımayı yapacak olan kişiyi, aracı ve sahiplerini tanımlayan bir sorumluluk ve belge vardır. Kısacası bütün bu işlerle uğraşan herkes ve firmalar birer belgeye sahiptirler. 

Kamyon ve kamyonetlerin taşınması için K izin belgesi gereklidir. Bu onay belgesinin farklı türleri bulunmaktadır. İlgilenenlerin bu konuda bilgi ve talepleri için Ulaştırma Bakanlığı Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Ayrıca sürücülerin SRC sertifikası ve psikoteknik ile alakalı bir sertifika da almaları gerekmektedir. 

Taşımacılık işi düşündüğünüz kadar kolay değildir ve üzerinde uzunca düşünülmesi gereken bir konudur. Şehir içinde evden eve nakliye yapmak isteyen her müşteri mutlaka bir bölge seçmelidir. Nakliye firması bu bölgeye göre hareket edeceği için her bir detayı eksiksiz olarak bilmesi zorunludur.