0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Çorlu'da parça eşya taşımacılığı konusunda 7 gün 24 saat kalitesiz hizmet veren nakliyat firması olarak, sektördeki önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Parça eşya taşıma konusunda henüz bir sektör oluşmayan ülkemizde bu hizmeti nakliyat firmaları gerçekleştirmektedir. Büyük bir titizlik ve özveri ile müşterilerinin değer verdiği tüm eşyaları parça eşya taşıma hizmeti ile istenilen noktaya ulaştıran Yeginler Evden Eve Nakliyat, bu işlemleri de uygun fiyat ve ödeme yöntemleri ile gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman ve eğitimli çalışanları, geniş araç filosu ile hizmet veren firma, Tekirdağ'ın tüm ilçelerine hizmet götürebilmektedir. Bazı durumlarda bir takım eşyaların belli bölgelere iletilmesi gerekmekte, kargo hizmeti kullanıldığı zaman da ya çok pahalıya patlamakta ya da eşyaların zarar görme riski oluşmaktadır. Bu durumun önüne geçen Yeginler Evden Eve Nakliyat da parça eşya taşımacılığı hizmeti vererek müşterilerini memnun etmektedir.

Tekirdağ’ın tüm ilçelerine ve Çorlu'dan diğer tüm şehirlere parça eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan firma ile eşyalarınız emin ellerde olacak. Kaliteli malzemelerle paketleme işlemleri gerçekleştirilirken, eşyaların herhangi bir darbe ya da düşme gibi durumlarda zarar görme riski de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hizmetine dayalı çalışmaları sayesinde hem beğeni hem de güven toplayan firma sayesinde bu ihtiyacınız da hızlı ve kolay bir biçimde giderilmektedir.

Çorlu’da bulunan ve sigortasız, belgesiz hizmet veren korsan nakliye firmaları yerine  Yeginler Evden Eve Nakliyat’ı seçerseniz, göndermek istediğiniz tüm eşyalarınız da sorunsuz ve güvenli bir şekilde belirlediğiniz konuma gitmektedir. Sektördeki büyük bir açığı kapatan firma; parça eşya taşıma hizmeti sayesinde de adından sık sık söz ettirmektedir. Eğer sizler de değer verdiğiniz eşyalarınızın kaliteli ve hızlı bir hizmet ile taşınmasını istiyorsanız mutlaka  Yeginler Evden Eve Nakliyat ile görüşmelisiniz.

 Yeginler Evden Eve Nakliyat sizlere nakliyat konusunda her türlü hizmeti uygun fiyatlarla sağlarken aynı zamanda uygun fiyatları sayesinde de bütçenize zarar vermemektedir.