0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Çorlu'da Nakliye paketleme ev eşyası paketleme şirketi titizlikle nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama yapar.Eşya ambalajlama ekibi ile İzmir Evden Eve Nakliyat şirketi olarak özenle ev taşıma işlerinde eşya Paketleme ambalajlama malzemeleri kullanır.Taşınacak eşyaları tek tek özenle paketleyip taşınmayı güvenli hale getiriyoruz..

Eşya paketleme konusunda profesyonel çalışmalara imza atan Eşya Ambalajlama firmamız anti bakteriyel ve sağlıklı ambalaj ev taşıma malzemeleri kullanır. Gayemiz eşyaların nakliyesi gerçekleştirilirken zarar oluşmasının önüne geçmektir. Aynı zamanda sağlık açısından hem kendi personellerimiz hem müşterilerimiz hem de reaksiyona geçecek diğer ev eşyalarının sağlığı ve güvenliği açısından tercih ediyoruz.Bu uygulamamızı bütün eşyalarda tek tek özenle gerçekleştiriyoruz. Mobilya eşyalarından tutunda Beyaz eşyaların paketlenmesine kadar bütün eşyalar itinayla paketlenir. Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmetimiz sayesinde hem sağlıklı hem de güvenli bir nakliye hizmeti almış olursunuz.Müşteri memnuniyeti açısından gerçekleştirdiğimiz paketleme uygulaması bütün taşıma işlemlerimizde bir rutin haline gelmiştir.

Eşya Paketleme taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır.Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır.Diğer eşyalar ve mobilyalarda özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.