0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Banka Taşıma

Banka Taşıma

Ülkemizde bireysel ve kurumsal girişimler ile oluşturulmuş birçok banka bulunmaktadır. Ülkemizde ticari birçok girişimin fonlanması ve yönlendirilmesinde bankaların çok büyük etkisi bulunmaktadır.

Özel ve kurumsal bankaların taşınması çok önemli bir süreç olarak değerlendirilmektedir. Yeginler nakliyat ve birçok illerde gerçekleştirdiği banka taşımacılığı hizmeti ile üst düzey deneyime sahip olmuş bir firma olarak kendimizden söz ettirmekteyiz. Banka taşımacılığı hizmeti olarak şirketimiz özel ve kurumsal bankaların güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını planlamakta ve organize etmektedir. Bütün süreçleri şirket ekibi ile değerlendirip sorunsuz bir şekilde yeni adreslere transfer işleminde firmamız rakiplerine göre en sağlıklı ve güvenilir hizmet sağlayan şirketler arasında yer almaktadır.

Banka Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir?

Firmamıza ulaşan özel veya kurumsal finans kurumları öncelikle şirketimizden dijital ekspertiz veya araç ile keşif işlemi doğrultusunda fiyat teklifi almalarını öneriyoruz. Keşif raporu gerçekleştirildikten sonra taşıma süreçlerini en makul şekilde oluşturup banka taşıma fiyat teklifini müşterimize sunmaktayız.

Şirketimiz ve finans kurumu arasında sözleşme imzalanarak taşınma gününü ayırıyoruz. Hizmeti sunulacağı gün geldiğinde ise hizmet personellerimiz ile banka içinde kutulama ve paketleme işlemleri yürütmekteyiz. Hassas dosyalar ve dökümanların isimlendirilerek ve yapıları bozulmadan belirli kategoriler çerçevesinde kurum organizatörü ile planlama ve taşıma süreçlerini yönlendirmekteyiz. Her süreç dikkatli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmekte ve taşıma süreçlerinde kendi personellerimiz ile taşımaları sağlamaktayız. Her aşamada kurum organizatörü ile birlikte taşıma süreçlerini yönetiyor ve finans kurumu içerisindeki eşya veya malzemelerin yeni adrese montaj ve yerleştirme süreçlerini problemsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bugüne kadar birçok banka taşımacılığı ve finans kurumu transfer işlemlerini güvenli ve deneyimle ekibimiz ile sürdürmeye devam etmekteyiz. Hizmetin her sürecin de titiz ve şeffaf hizmet işleyişi gerçekleştirmekte ve olası problemlerin oluşmaması adına zaman ve çalışma anlayışımızda esnekliklerle hareket etmekteyiz. Her aşamada sorunsuzluk ilkesi ile hizmetlerimizi yürütmekte ve özel ve kurumsal firmaların şirketimizi tercih ederek taşınmalarını sağlamaktayız.

Banka Taşımacılığı ve Hizmette Memnuniyetin Önemi

Gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetlerinde hizmet ilkelerimiz gereğince sorunsuz taşımanın sağlanması ve alınan hizmette müşteri memnuniyetinin sağlanması çok önemlidir. Taşıma sözleşmesi gereğince sorunsuzluk ilkesi ile sunulan hizmetin Avrupa standartlarında memnuniyet sunması gerekmektedir. Ülkemizde kurallara uygun ve yüzde yüz sorunsuz hizmet ahlaki ile taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Banka taşıma hizmeti de disiplinli ve deneyimli nakliye şirketleri tarafından sunulması gereken bir hizmet olmaktadır. Taşımacılığın planlanması ve sunulması aşamasında gerekli gördüğümüz bütün hususları dikkatle incelemekte ve değerlendirmekteyiz. Özel ve kurumsal finans merkezlerinin taşınması ve transfer edilmesi hususunda üzerimize düşen sorumluluk ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hasarsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilen her hizmetin sonu kesinlikle memnuniyet ile sonuçlandırılmaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetlerimizde mağduriyet olmadan güvenilir ve ilkeli hizmetleri sunan Yeginler nakliyat her aşamada hassasiyet üzerine kurguladığı hizmet bilinci ile müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır.

 %25 Ekonomik Banka Taşımacılığı

Yeginler nakliyat taşımacılık alanında özel ve kurumsal bankaların taşınmasında cazip avantajlar oluşturarak taşımacılığın daha uygun avantajlar ile gerçekleşmesini hedeflemektedir.

Sadece yaz aylarını özel düzenlediğimiz % 20 ve % 30'a kadar ulaşan özel ve kurumsal taşımalarda her türlü talebin değerlendirilmesi ve gerçekleştirilmesi adına avantajlı taşınma kampanyaları düzenlemekteyiz.

Yeginler nakliyat olarak oluşturduğumuz bu avantajlı indirimli kampanyalardan faydalanmak için sosyal medya hesaplarımız üzerinden veya web sitemiz üzerinde bulunan blog sayfasında oluşturacağımız kampanyalar ve kampanya detayları ile ilgili bilgileri paylaşmaktayız.

Sizler de ekonomik ve uygun taşıma kampanyaları üzerinden fiyat teklifleri ve taşıma hizmeti almak için şirketimizin düzenlediği kampanyaları takip ederek avantajlardan faydalanarak hizmet alabilirsiniz.