0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çerkezköy Asansörlü Ev Taşıma

Çerkezköy Asansörlü Ev Taşıma

Çerkezköy Asansörlü Ev Taşıma

Çerkezköy asansörlü nakliyat sisteminin sorunsuz bir şekilde hizmet sunabilmesi için birçok faktörü göz önünde bulundurmak gereklidir. Asansörün kurulması gerekli olan yerin zemin durumu ve bu zemine göre aracın ayak bomlarının terazili şekilde ayarlanması gerekir. Bunun yanı sıra yüksek katlar için geçerli olmakla birlikte havanın çok fazla rüzgârlı olmamasına dikkat edilmelidir.

Asansör operatörünün bu şartları onaylaması sonucu nakliyat aracı dairenin bulunduğu cepheye ve eşyaların daireye en kolay şekilde taşınabileceği noktaya uygun şekilde park edilir. Asansör dairenin pencere veya balkon kısmına kurulmaktadır. Balkon kısımları camlı ise personel camları zarar vermeden yerinden söker. Pencerelerde ise genellikle orta Pimapen cam personel tarafından sökülür. Bu her iki işlem uzmanlık gerektirir. Kendinizin uygulamamasını tavsiye ederiz. Bizler Çerkezköy Yeginler Evden Eve nakliyat sürecinde güvenli bir biçimde söküp, yeniden ayarlamaktayız.

Modüler asansör kurulduktan sonra nakliye aracında bulunan eşyalar daireye taşınır. Ya da evde bulunan eşyalar nakliye aracı içerisine taşınmış olur. Çerkezköy asansörlü nakliyat ile yapılan taşınma her zaman bina içerisinden veya bina asansörüyle yapılacak olan taşınma işlemlerinden kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşir. Tek olumsuz tarafı ise diğer yöntemlerle yapılan taşıma işlemlerinden fiyatının bir miktar yüksek olmasıdır. Bunun sebebiyse ikinci nakliye aracı olan asansörlü aracında nakliyede bulunacak olmasıdır.