0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Ev Taşıma Firmaları

Çorlu Ev Taşıma Firmaları

Çorlu Ev Taşıma Firmaları

Hayatımızın birçok farklı döneminde, farklı nedenlerden dolayı nakliyat sektörüne ihtiyaç duyabiliyoruz. Peki, bu tarz ihtiyaç durumlarında doğru firmayı seçmek için nelere dikkat etmeniz gerekmektedir? Nitekim birçok farklı nakliyat firmasını Çorlu'da bulmak mümkündür. Sizler için hazırladığımız başlıca maddelere dikkat ederek, en doğru firmayı bulma hususunda doğru bir süreç yaşayabilirsiniz.

Gerçekten Kurumsal Olması

İlgili firma, mutlaka gerçek anlamda kurumsal bir firma olmalıdır. Vergi levhası, ofisi, ekibi her anlamda bu işi profesyonel bir şekilde yapmalıdır. Ne yazık ki bir kamyon ve birkaç arkadaş ile evden eve nakliyat işlemlerinde sektörü zedeleyecek düzeyde hizmet sunan kimseler oldukça fazladır. Siz, vergi mükellefi olan gerçek firmalar ile çalışmaya dikkat etmelisiniz.

Doğru ve Deneyimli Bir Ekip
Nakliyat işlemlerinde ürünlerin paketlenmesi, taşınması, ilgili aracın kullanımı gibi tüm alanlar farklı uzmanlıklar gerektirir. Haliyle çalışacağınız firmanın kendine ait özel bir ya da birden fazla ekibi olmalıdır. Ancak bu şekilde eşyalarınız doğru paketlenir, taşınır ve taşıma esnasında güvenilir kimseler tarafından eşyalarınızın yer aldığı aracın sevki sağlanır.

İhtiyaca Uygun Araç Filosu

Ne yazık ki çoğu Çorlu Yeginler Evden Eve nakliyat firmasının düştüğü en büyük hata araç filosunun olmaması oluyor. Nitekim bazı durumlarda eşyalar az olabileceği için, daha ufak boyutlarda bir kamyon gerekirken; bazı durumlarda daha geniş kasalı kamyonlara ihtiyaç duyulabiliyor. Sizler, her seferinde eşyaların boyutu her ne olursa olsun aynı araç boyutlarına yerleştirmeye çalışırsanız ne yazık ki eşyaların zarar görme riskini de arttırmış olursunuz.

Sigortalı, Güvenilir Taşıma Süreci

Firmanın, sigortalı taşımacılık konusunda gerekli garantileri vermesi ve sigorta noktasında doğru bir sistemi olması çok önemlidir. Aksi halde, yaşanabilecek herhangi bir istenmeyen sorun karşısında oluşabilecek maddi sorunlarınızı giderebilecek resmi bir kaynak, sigorta desteği bulamayabilirsiniz.

Sözleşmeli Sigorta Çözümleri

Son olarak, eşyalarınızı taşıyacak olan firmanın; sizlerle doğru, geçerli ve profesyonel anlamda her iki tarafın çıkarlarını gözeten bir sözleşme yapması oldukça önemlidir. Böylelikle her türlü duruma karşı sorumluluklarınızı bilir, yaşanabilecek aksaklıklar karşısında ne gibi haklarınız olduğunu net olarak kavrarsınız. Aksi halde karşı taraf en ufak problemde sorumluluk reddi ile sizi yaşadığınız maddi kayıp ile baş başa bırakabilir.