0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

info@yeginlerevdeneve.com

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çerkezköy Ev Taşıma Firmaları

Çerkezköy Ev Taşıma Firmaları

Çerkezköy Ev Taşıma Firmaları

Çerkezköy’ün dört bir tarafına hizmet sunuyor, eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi değer veriyoruz. Tüm nakliye işlemleri sırasında her zaman en dayanıklı ve en kaliteli malzemeleri kullanıyor, geniş servis ağımız ve zengin araç yelpazemiz ile beklentileri en iyi şekilde karşılıyoruz.

Zira biz, sektörümüzün ilk tercihleri içerisinde bulunmayı titiz ve özverili çalışmalarımıza borçluyuz. Eşya taşımanın büyük hassasiyet ve özen gerektirdiğini biliyor, bu doğrultuda müşterilerimize titizlikle ve dikkatle yardımcı oluyoruz.

Tüm eşyalarınızı emin ellere emanet etmeyi istiyorsanız bizi tercih edebilir; evinizi taşıma sürecinde maddi kayıp ve stres yaşamadan yeni evinize rahatça yerleşebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bütçe dostu evden eve nakliyat fiyatları hususunda müşteri memnuniyetini esas alıyor, ekonomik fiyat politikamızı tüm faaliyetlerimize yansıtıyoruz. Bu çerçevede en uygun fiyat teklifini sunuyor ve nitelikli hizmeti herkes için hep ulaşılabilir kılmayı amaçlıyoruz.

Ödeyeceğiniz ücreti tespit ederken sizlere gereksiz bir masraf çıkarmamak adına ayrıntılı analiz yapıyor; tüm faktörleri değerlendirmek suretiyle hesaplı bir fiyat çıkarıyoruz.

Nakliyat fiyatlarını belirlerken şu unsurları göz önünde bulunduruyoruz:
  • Taşınacak evin ya da iş yerinin büyüklüğü (Kat ve oda sayısı),
  • Eşyaların ağırlığı, miktarları, türleri (Piyano, kasa, büyük buzdolabı vs. özel eşyalar için fiyatlar değişebilir.),
  • Eşyaların alınacağı yer ile yeni götürüleceği yer arasındaki mesafe ölçüsü,
  • Asansörlü nakliyat gerekip gerekmediği.