0 534 034 12 27

0 539 381 83 48

[email protected]

Reşadiye Mah. Mandıracı Cad. No:21 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Ev Taşıma Nakliye

Çorlu Ev Taşıma Nakliye

Çorlu Ev Taşıma Nakliye

Ev taşıma profesyonel bir nakliye işlemini gerektirir. Taşınma aşamasında ortaya çıkabilecek zararların önlenmesini sağlamak ve zamandan tasarruf edebilmek için evden eve taşımanın uzmanlara bırakılması zorunluluk haline gelmiştir. Günümüzde ortaya çıkan ihtiyaçlar neticesinde ev taşıma ihtiyacına sahip olanların sayısı artmıştır. Firmamız, evden eve taşıma hizmetinde uzmanlaşmış olan personelleriyle tam olarak ihtiyaçlara yönelik olarak çalışma gerçekleştirmektedir.

Taşıma işlemine başlamadan önce yapılan planlama doğrultusunda ev taşıma işlemlerinin kusursuz olmasını sağlamaktayız. Maddi ve manevi açıdan değerli eşyaların korunmasını sağlayarak olası zararların önüne geçerek hizmet vermekteyiz. Nakliyat sektöründe yıllardır sahip olduğumuz uzmanlığı taşıma ihtiyacı duyduğunuz zaman dilimlerinde sizlerle buluşturarak evlerinizi tam koruma kapsamında taşıyoruz.

Ev Taşıma Hizmeti

Evden eve taşıma ihtiyaçlarında şehir içi taleplerinin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan firmayız. Aklınızda soru işareti kalmadan evinizin taşınmasını tercih ettiğinizde alanında uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bulunduğunuz konumdan hedef konuma kadar kalite standartlarını ön planda tutarız. Kaliteli nakliye hizmetinin herkes için bir zorunluluk olması nedeniyle nakliye işini gerçekleştiren ekibin teknik açıdan bilgi yeterliliği büyük öneme sahiptir. Şehir içi evden eve taşıma işlemlerinde yeterli araç filosuna sahip firmamız evden eve taşınacak eşyaların kapasitesi oranında kamyon ve kamyonetlerin kullanımıyla taşımayı gerçekleştirmektedir.

Eşyaların niteliğine göre yapılan paketlemeyle birlikte yüzde yüz oranında güvenilir taşımanın sağlanmasına odaklı hizmet anlayışına göre çalışma yürütülmektedir. Şehir içi evden eve taşıma işlemlerinde mesafenin kısa ya da uzun olması fark etmeksizin araç içerisinde sarsılmaya karşı tam koruma sağlanarak taşıma hizmeti sağlanır. Taşıma aşamasında olduğu gibi paketleme aşamasında da uzmanlaşmış personellerimiz tüm riskleri hesaplayarak nakliyenin sorunsuz gerçekleştirilmesine yönelik paketleme yapmaktadır.